Відсвяткували День села Сухоносівка

Дата: 12.07.2021 12:00

Сонячного суботнього вечора, 10 липня 2021 року жителі Сухоносівки відсвяткували День села. На святковий концерт завітали не лише односельці, а й гості з прилеглих територій, щоб разом відсвяткувати важливе для села свято. Цього року святкування відбулося на подвір’ї біля приміщення сільського клубу.

Староста Постав-Муківського старостинського округу Людмила Можчіль щиро привітала всіх присутніх зі святом. Разом з тим відзначено подарунками жителів села Сухоносівка: Ніну Бондар, Надію Кривошей та Павла Чарченка.

Учасники художньої самодіяльності Сухоносівського сільського клубу та Центру культури і дозвілля порадували присутніх чудовою концертною програмою. Завідуюча клубом Тетяна Марченко провела вікторини й конкурси та вручила переможцям призи. Всіх бажаючих частували смачною кашею.

Завершився захід святковою дискотекою.

Свято всім сподобалося та надовго залишило приємні спогади у душах мешканців села Сухоносівка.