У Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт «Україна вишивана»

Дата: 09.07.2021 11:00

08 липня 2021 року в Галереї мистецтв Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди відкрилася виставка робіт «Вишивана Україна» присвячена 30-й річниці незалежності України.

На виставці представлено більше 50-ти робіт вишитих бісером родини Богун: Віри та її доньки Тані. Більшість робіт – це вишиті бісером ікони, картини, ялинкові прикраси.

У відкритті виставки взяв участь завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій КУСКОВ, який принагідно подякував організаторам виставки та мисткиням за організацію заходу і чудові рукотворні роботи та вручив їм подяки від виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

Ця рукотворна краса не залишить нікого байдужим, більше того, поділиться з глядачем, неймовірною благодатною енергетикою. Виставка діятиме з 08 липня по 10 серпня 2021 року, тож усі бажаючі матимуть змогу доторкнутися до творчого доробку наших земляків.