УВАГА! ВНЕСЕННЯ ФУНГІЦИДІВ

  • 556

Фото без опису

Добрий день!

СТОВ «Дружба-Нова» повідомляє:

 По Пирятинському відділенні з 06.07.21 по 09.07.21р на полях поблюзу с. Бубни , с. Мокіївка , с. Луговики та с. Яцини по вечорам та в нічний час  будуть працювати оприскувачі по внесенні фунгіциду Амістар Голд ( д.р. Азоксистробін та Дифеноконазол), також добрива  Квантум - Бор Актив.

  

Прошу попередити бджолярів