ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЄВРОПИ

Дата: 15.05.2021 08:10

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Європи! Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

Знаходячись практично в центрі Європейського континенту, наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Бажаю всім незламної віри, наснаги й рішучості на шляху розвитку України! Вірю, що втілення в життя українського суспільства європейських стандартів забезпечить добробут та процвітання нашого народу!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО