Відбулася 9 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 25.06.2021 09:00

24 червня 2021 року відбулося пленарне засідання 9 сесії 8 скликання селищної ради. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів.

3. Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Чорнухинської селищної ради на 2021рік в новій редакції.

4. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік.

5. Про Конкурс планів підприємницької діяльності на території Чорнухинської селищної ради.

6. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чорнухинської селищної ради у новій редакції.

7. Про затвердження типової форми Контракту з керівником закладу загальної середньої освіти Чорнухинської селищної ради у новій редакції.

8. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва.

9. Про Програму розвитку місцевого самоврядування Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік в новій редакції.

10. Про затвердження Положення про особистий прийом громадян депутатами VIII скликання Чорнухинської селищної ради Лубенського району Полтавської області та графіку особистого прийому громадян депутатами селищної ради.

11. Про надання адресної одноразової виплати при народжені (усиновленні) дитини та ін.

Найжвавіше депутати обговорювали земельні питання. На розгляд пленарного засідання 9 сесії 8 скликання виносилося понад 200 питань, що стосуються земельних відносин. Депутати Чорнухинської селищної ради працювали плідно, активно брали участь в обговоренні питань порядку денного, вносили пропозиції.