ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 08:05

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Від щирого серця вітаю усіх з Днем молоді. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші рішення та будує власне життя. Це та пора, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Дорога молодь! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Нашій громаді потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого.

В цей прекрасний літній день бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО