У Чорнухинській громаді відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 15:13

Сьогодні, 22 червня 2021 року, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбулося покладання квітів до меморіалу «Скорботна мати» в смт Чорнухи.

Віддали шану загиблим воїнам часів Другої світової війни 1939-1945 років заступник селищного голови Микола Турчин, голова відокремленого підрозділу організації ветеранів України у Чорнухинській селищні територіальній громаді Олександр Машков, заступник військового комісара – начальник відділення рекрутингу та комплектування Чорнухинського РТЦК та СП Дмитро Коваленко, а також працівники виконкому селищної ради. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто віддав своє життя за волю та мирне небо для нащадків.

Наш обов’язок – навіки зберегти світлу пам’ять про тих, хто боровся за перемогу у цій жахливій війні.