ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2021 08:00

Шановні жителі Чонухинської громади!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Навіть важко уявити всі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших серцях.

Гіркоту втрат наш народ відчуває й сьогодні. Тому наразі ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Щира вдячність ветеранам, які відстояли перемогу в Другій світовій війні. Доземний уклін нинішнім захисникам України за їхній героїзм і жертовність.

Вічна шана тим, кого сьогодні немає поруч із нами.

Будьмо сильними, адже українці – непереможна нація!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО