ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Дата: 20.06.2021 08:05

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Щиро вітаю вас з одним із найголовніших християнських свят – Днем Святої Трійці!

Мабуть, кожному з нас на все життя, ще з дитинства запам’ятався запах свіжих зелених гілок, якими з давніх-давен українці прикрашають свої оселі до свята Трійці. Ця традиція символізує відродження, оновлення людських душ Божою благодаттю та чеснотами.

Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Нехай це світле свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі, а Дух Святий надихає на добрі справи для блага наших родин, рідної Чорнухинської громади та усієї України!

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО