Засідання Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

Дата: 04.06.2021 16:37

03 червня  2021 року заступник селищного голови Чорнухинської селищної ради  Микола ТУРЧИН провів засідання Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету селищної ради, на розгляд якого було винесено три питання.

Про стан профілактичної роботи з попередження правопорушень та злочинності серед неповнолітніх доповіла начальник служби у справах дітей виконкому Чорнухинської селищної ради Тетяна МАРЧЕНКО.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради Алла КОРСУН ознайомила з проведеною в навчальних закладах інформаційно-просвітницькою роботою серед учнівської молоді щодо попередження насильства в домашньому середовищі.

Про здійснення соціальної роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, поінформувала завідувач відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради Віта ПРИЙМАК.

Голова Координаційної ради підбив підсумки засідання, за результатами яких прийнято обгрунтовані рішення.