Проведено правові уроки щодо запобігання булінгу

Дата: 25.05.2021 10:34

За інформацією Служби у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

19 травня 2021 року головний спеціаліст служби у справах дітей виконкому Чорнухинської селищної ради Світлана Яцюк та начальник Чорнухинського бюро правової допомоги Жанна Шульга відвідали Кізлівський ліцей ім. В.П. Лугового, де провели два правових уроки для учнів 7 класу на тему «Запобігання булінгу» та для учнів 6 класу на тему «Види булінгу та відповідальність за його вчинення». Ознайомлюючись з презентацією «Шкільний булінг», діти дізналися, що таке булінг, його ознаки, види, передбачену законодавством відповідальність за його вчинення.

Під час заходу учні ліцею переглянули відео ролики на тему «Булінг у школі», «Як боротися з булінгом – поради для дітей» та отримали інформаційні буклети «Зупинимо булінг разом».

Спеціалісти нагадали, як діяти та куди звертатися за допомогою, якщо дитина стала свідком або жертвою булінгу.