ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Дата: 16.05.2021 08:00

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Щороку третьої неділі травня український народ вшановує пам’ять жертв політичних репресій. На долю України випало чимало трагічних випробувань. Мільйони працьовитих, талановитих та соціально-активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Це був час зневіри, відчаю та безнадії. Та попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань, а також за визволення та повернення додому сучасних політичних в’язнів.

Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО