В Чорнухинській громаді відбулися пам’ятні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2021 18:00

08 травня 2021 року в Чорнухинській громаді вшанували пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни.

Селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, голова організації ветеранів України у Чорнухинській селищній територіальній громаді Олександр Машков, військовий комісар Чорнухинського РТЦК та СП підполковник Микола Литвиненко та представники виконкому селищної ради поклали квіти до меморіалу «Скорботна мати». Присутні вшанували пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років хвилиною мовчання.

Потім керівництво Чорнухинської громади взяло участь в урочистому перепоховані останків невідомих воїнів часів Другої світової війни на території Луговиківського старостату.

День пам’яті та примирення – знаковий День для всіх нас. Частинка душі героїв, які не повернулися з війни, живе і буде жити в кожному з нас доти, доки ми пам’ятаємо їх подвиг. Герої завжди у наших серцях, пам’ять про них – Вічна!

ПАМ’ЯТАЄМО, ЦІНУЄМО, ШАНУЄМО ! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!