Відбулось засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 07.05.2021 11:00

06 травня 2021 року в Чорнухинській селищній раді відбулось засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Чорнухинської територіальної громади.

Комісією були вивчені обставини, в яких перебуває кожен конкретний заявник. При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. У результаті обговорення, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади.

А саме, було розглянуто:

• 13 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, з них задовольнили 13;
  • 2 заяви про надання матеріальної допомоги на поховання померлої особи, яка на момент смерті не досягла пенсійного віку;
  • 28 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.