ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ 35-х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 26.04.2021 10:06

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

35 років тому, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців.

Аварія на ЧАЕС – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності та героїзму багатьох тисяч наших земляків: пожежників, військовослужбовців, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

В цей день усім, хто став частиною великого подвигу – порятунку людей від атомного лиха бажаю міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра, довгих щасливих років життя, сімейного затишку, шани і щирої поваги від людей.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а Ваш величний подвиг зажди житиме у серцях людей!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО