Щодо підготовки та відзначення 300-річчя Григорія Сковороди

Дата: 22.04.2021 08:10

21 квітня 2021 року в Чорнухинській громаді пройшла зустріч за участю заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко, народного депутата України Максима Березіна, народного депутата України Анастасії Ляшенко, селищного голови Олександра Василенка з приводу відзначення 300-річчя з Дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога. Сам ювілей відбудеться у грудні 2022-го року.

Присутні відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, Галерею мистецтв, Центр культури і дозвілля.

Станом на сьогодні вже розпочата активна робота, зокрема, підготовлена науково-проектна й проектно-кошторисна документація щодо реконструкції низки об’єктів соціальної та туристичної інфраструктури, які розташовані на території громади.

Напрацьованих ідей маємо чимало: обговорили різноформатні можливості для реалізації запланованого та залучення коштів.