Відбулось засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 08.04.2021 16:55

08 квітня 2021 року в Чорнухинській селищній раді відбулось засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Чорнухинської територіальної громади.

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та інші документи.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади.

А саме, було розглянуто:

• 15 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, з них задовольнили 14;
  • 2 заяви на одноразову матеріальну допомогу жителям громади, які уклали контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України – 1 з яких задовольнили позитивно, 1 відмовили (в зв’язку з поданням неповного пакету документів);
  • 1 заява про надання матеріальної допомоги на поховання померлої особи, яка на момент смерті не досягла пенсійного віку;
  • 3 заяви на одноразову матеріальну допомогу постраждалим від стихійного лиха;
  • 47 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.