Відбувся захід з питань профілактики правопорушень неповнолітніми

Дата: 11.03.2021 15:00

11 березня 2021 року службою у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради спільно з відділенням соціальної роботи центру надання соціальних послуг, Чорнухинським районним сектором з питань пробації, за участю волонтера пробації Олександра Лазоренка проведено спільний захід з питань профілактики правопорушень та вчинення повторних злочинів з неповнолітнім, який засуджений до покарання без позбавлення волі.

Під час зустрічі роз’яснювалися вимоги законодавства щодо захисту прав та інтересів дітей, профілактики правопорушень, булінгу в підлітковому середовищі, запобігання негативним явищам, які сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів, попередження жорстокого поводження з дітьми, відвідування навчальних занять, попередження самовільного залишення дітьми постійного місця проживання та навчання, відповідальності неповнолітніх, батьків тощо.