ЗВІТ про виконання «Програми розвитку малого підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік»

Дата: 10.03.2021 09:07

Програма розвитку малого підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік затверджена рішенням 17 сесії 7 скликання від 20.02.2020 року.

В межах реалізації програми створено координаційну раду з питань розвитку підприємництва, проаналізовано економічну активність підприємців за 2019 рік, відзначено кращого платника податків, кращого роботодавця та підприємців, діяльність яких має особливе соціальне значення.

З метою фінансової підтримки розвитку підприємництва та легалізації фактичної зайнятості, було оголошено конкурс підприємницьких ініціатив (бізнес-планів). Підприємцям надано 12 консультацій щодо підготовки бізнес-планів у сфері роздрібної торгівлі, кондитерської справи, сільського туризму, тваринництва. Зважаючи на прозорість процедури надання фінансової допомоги, її адміністрування в системі ДКСУ, необхідність детальної звітності використання фінансового ресурсу, ризики і складність їх прогнозування для малого бізнесу внаслідок пандемії COVID-19, конкурс підприємницьких ініціатив 2020 року не відбувся. Кошти на проведення конкурсу підприємницьких ініціатив (за планом - 200,00 тис грн.) не використано.

Переможцями конкурсу «Кращий підприємець Чорнухинщини», що проводився з нагоди Дня підприємця (згідно рішення Координаційної ради від 01.09.2020 року) визначено:

• «Кращий платник податків» - ФОП Киричук Павло Панкратович;
  • «Кращий роботодавець» - ФОП Волик Віктор Володимирович;
  • «Соціальна відповідальність» - ФОП Йовенко Олександр Іванович;

ФОП Лазоренко Олександр Васильович.

Підприємців відзначено одноразовою матеріальною допомогою у категорії «Соціальна відповідальність»:

•  ФОП Йовенко Олександр Іванович – 2000 грн.
  • ФОП Лазоренко Олександр Васильович – 2000 грн.

На реалізацію заходів програми (відзначення підприємців, діяльність яких має особливе соціальне значення) виділено кошти по загальному фонду – 4,00 тис. грн. (за планом – 10 тис грн.)