Відкриття виставки «Палітра весни»

Дата: 09.03.2021 17:06

5 березня у Галереї мистецтв літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди відкрилася виставка робіт художниць Чорнухинщини «Палітра весни». На ній представлені роботи трьох мисткинь - Лідії Зуб, Наталії Трейтяк та Ольги Розсохань. Роботи виконано в різних жанрах і техніках: пейзажі, натюрморти,  пресована флористика (ошибана) та абстракція.

Селищний голова Олександр Василенко та завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков привітали художниць з прийдешнім святом 8 березня, подякували художницям за чудові роботи, подарований гарний настрій, побажали їм міцного здоров’я та запросили до Центру культури і дозвілля на урочистості та святковий концерт, де мисткиням вручили подяки та квіти.