Школа крафтових та кондитерських виробників

Дата: 09.03.2021 16:51

Безкоштовна онлайн школа крафтових та кондитерських виробників оголошує набір на навчання з 11 березня 2021 року.

- 19 практичних занять з усіма тонкощами процесу від професіоналів своєї справи.
?
- 4 напрямки виробництва - сир. хліб, бакалія та кондитерські вироби.
?
- 6 модулів, які охоплюють всі основні моменти виробництва - від особливостей технології по кожному напрямку до маркетингової стратегії і аналізу ринку крафтового виробництва України.
?
Якщо ви задумувалися про власний бізнес або хочете розвинути існуючий,
якщо ви мрієте про сімейне виробництво або шукаєте шляхи додаткового заробітку,
якщо ви хочете створювати якісний продукт для власної сім’ї - ця школа точно для вас!

?
Школа крафтових та кондитерських виробників розрахована для широкого кола учасників:
?
- для людей, які хотіли б зайнятися власною справою, але не знають з чого почати і який напрямок обрати;
?
- для домашніх кондитерів, які хотіли б розвинути свою справу;
?
- для підприємців, чий бізнес ще не приносить бажаного прибутку;
?
- для людей, які хотіли б змінити свою професійну діяльність;

для людей, які хочуть робити якісний продукт для людей і мріють про власну справу;
?
- для маленьких фермерських господарств, власників невеличких господарств або тих, хто хоче такими стати;
?
- для людей, які знаходяться в пошуках роботи своєї мрії.
Стартуємо 11 березня.

Школа буде проводитися на базі Школа сироваріння Simply cheese на її сторінці.

Для того, щоб приєднатися до Школи крафтових та кондитерських виробників та претендувати на отримання призів, які будуть розіграні серед учасників Школи, потрібно пройти обов’язкову реєстрацію за посиланням нижче.

Школа сироваріння Simply cheese Посилання для реєстрації
bit.ly/3sRLT1z
?
Робота Школи стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО