УВАГА! Ускладнення погодних умов

Дата: 08.02.2021 14:40

За інформацією Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА

Повідомлення ЦЗ № 80 від 08.02.2021 року

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності (НМЯ І)

по Полтавській області  та місту Полтава

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вночі та в першій половині дня 9 лютого очікуються значні опади у вигляді снігу, мокрого снігу, в південній половині області з дощем. Налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с. В північній половині області хуртовини, приріст снігового покриву 10-20 см.

1 рівень небезпеки – жовтий.

Такі погодні умови значно ускладнюватимуть рух транспорту, роботу органів енергетики та комунальних служб.

УВАГА!

Інформація дійсна тільки по надходженню доповіді про її отримання черговим міського (районного) відділу внутрішніх справ. Інформацію можна уточнити у оперативного чергового області за телефонами: (0532) 560-491; (0532) 561-979; (0532) 560-096.