На Чорнухинщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 15:50

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди заступник селищного голови Микола Турчин, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік та голова громадської організації «Союз Чорнобиль Чорнухинщини» Василь Макаренко поклали живі квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто ціною власного життя врятував світ від смертельної загрози.

За поданням громадської спілки «Полтавське обласне об’єднання громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля» учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Василя Макаренка нагороджено грамотою райдержадміністрації.