ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2020 08:00

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села, селище як і всю Україну заможними і щасливими!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову держави.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО