Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

Відзначили 298-му річницю від дня народження Г.С.Сковороди

Дата: 03.12.2020 16:00

03 грудня 2020 року Чорнухинська громада відзначила 298-му річницю від дня народження видатного філософа, поета і просвітителя Григорія Савича Сковороди.

У цей день заступник селищного голови Микола Турчин, голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік поклали квіти до погруддя великому землякові. Після цього керівники відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди де зустрілися з працівниками закладу та обговорили питання організації і проведення у 2021-2022 роках заходів з нагоди 300-річчя від дня народження нашого перворозуму.

Також з нагоди 298-ї річниці працівниками Центру культури і дозвілля підготовлено та поширено у соціальних мережах тематичні відеоматеріали, працівниками Публічної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди організовано тематичну книжкову виставку «Мудрець, замріяний філософ, до дальніх правнуків іде», а працівниками літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди підготовлено та поширено на офіційній сторінці facebook відео презентацію виставки «Живописна Сковородіана».