Фонд соціального страхування інформує

Дата: 17.11.2020 15:08

За інформацією Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

З метою упередження розповсюдження COVID -19 Пирятинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області звертає увагу страхувальників щодо надання переваги електронній формі подачі заяв-розрахунків на отримання фінансування матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та повідомлень про виплату допомоги.

Звертаємо вашу увагу на можливість вільного вибору спеціалізованого програмного забезпечення при подачі електронних документів до Фонду та відсутності потреби дублювання документів у паперовому вигляді.

Для укладання договору щодо подання електронних документів до Фонду та відповідними роз’ясненнями представнику страхувальника необхідно особисто звернутися до представництв Пирятинського відділення за вказаними адресами:

м.Пирятин, вул.Соборна,42, к.50,к.55

контанктні телефони: 053-58-32108,32107.