ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОПОДАРСТВА

Дата: 15.11.2020 08:00

Шановні працівники та ветерани сільського господарства Чорнухинської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до аграрних справ.

Висловлюю слова глибокої вдячності кожному, чиї руки плекають нашу рідну землю, приносять її плоди людям.

Бажаю вам здоров'я, добробуту і благополуччя, хай праця відданих трударів української землі буде належно поцінованою. Нехай ваша мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать гідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО