ЦНАП - зовнішні та внутрішні ремонтні роботи

Дата: 10.11.2020 08:18

Ремонтні роботи з технічної підготовки внутрішнього приміщення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради – на етапі завершення. Тут створюються умови для роботи адміністраторів та комфортного прийому громадян усіх гендерних груп та категорій. Триває підключення до комунікаційних мереж для забезпечення безперебійної роботи ЦНАП, сформовано штат та фахова підготовка адміністраторів Центру за експертної підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

За фінансової підтримки з обласного бюджету завершуються роботи з упорядкування прибудинкової території ЦНАП, утеплено фундамент  приміщення та забезпечено умови доступності мало мобільних груп населення.

До кінця цього року очікується постачання до ЦНАП меблів, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення.