Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

Дата: 10.11.2020 08:15

З метою якісної організації роботи відділу «Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (далі ЦНАП), 21.10.2020 року до Чорнухинської ОТГ завітала   регіональний спеціаліст із фізичного та інституційного створення ЦНАПу, яка провела зустріч із працівниками органів місцевого самоврядування, працівниками  створеного  ЦНАПу, та суб?єктами надавачами адміністративних послуг. В ході зустрічі обговорені питання про організацію роботи з інформування й залучення населення та застосування гендерноорієнтованого підходу при створенні належного  відділу «Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. В ході обговорення, поставлені задачі  -  проінформувати населення про відкриття даної установи, мету створення  ЦНАП в  об?єднаній територіальній громаді  та умови, які буде забезпечено для надання адміністративних послуг населенню за підтримки Програми «U-Lead з Європою».