Відбулася зустріч з представниками Полтавського кобзарського цеху

Дата: 20.10.2020 16:23

Днями у комунальному закладі «Центр культури і дозвілля» відбулася творча зустріч з Юрком Фединським – бандуристом і композитором, який заснував кобзарський цех на Полтавщині, в селі Крячківка, де проводить літний кобзарський табір та навчає майстрування і музикування на вересаївській кобзі, кобзарській бандурі, панській бандурі, мамаївській кобзі, лірі і торбані.

Під час заходу бандурист познайомив глядачів із своїми послідовниками Джоном з Америки та Тетяною з Києва, однією з небагатьох жінок на Україні, які займаються кобзарюванням.

Спільно та поодинці музиканти виконували українські народні пісні, канти, думи та інше. Принагідно Юрко Фединський розповів про історію кобзарювання, кобзарські традиції, зокрема і на Полтавщині.

Після завершення концертної програми для усіх бажаючих Юрко провів майстер-клас гри на козацькій бандурі.