Відкрили виставку робіт художників Чорнухинщини

Дата: 15.10.2020 14:24

У другу неділю жовтня українці відзначають День художника. З нагоди свята 13 жовтня 2020 року у Галереї мистецтв літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди відкрилася виставка робіт художників «Чорнухинщина і чорнушани».

На виставці представлено близько 40 робіт шести авторів: Миколи Лисенка, Наталії Трейтяк, Лідії Зуб, Ольги Розсохань, Юрія Харевича та Олександра Пономаренка. Тут можна побачити різні жанри і техніки: пейзажі, натюрморти, графічні роботи кульковою ручкою та флоро графіка.

Привітали митців зі святом, вручили їм подяки, подарунки та квіти заступник селищного голови Микола Турчин, голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Ігор Шацький, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков. Вони подякували художникам-землякам за чудові роботи, подарований гарний настрій, побажали їм творчого неспокою, міцного здоров’я та натхнення на створення нових цікавих полотен.