Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2020 08:00

Шановні захисники України та жителі Чорнухинської громади!

Приміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати уособлюють мужність і героїзм визволителів рідної землі, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

У цей святковий день висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Впевнений, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Сердечно бажаю вам родинного щастя, козацького здоров’я, невичерпної енергії, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО