ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 04.10.2020 09:34

Шановні педагоги, працівники та ветерани освітянської галузі Чорнухинської громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Від імені всієї громади і від себе особисто хочу висловити повагу та безмежну вдячність за Вашу невтомну благородну працю.

Цього року в Чорнухинській селищній об'єднаній територіальній громаді ми зробили кроки до того, щоби сфера освіти відчувала увагу в усьому. Адже головне, щоб у наших школах були діти і вони мали середовище, в якому добре і зростати, і навчатися, і жити.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Зараз фундаментальна, конкурентоздатна освіта – це найкраща інвестиція у процвітання нашої держави, утвердження України серед розвинених країн світу.

Одночасно наше завтра залежить від того, які погляди на життя, цінності та світосприйняття ви вкладаєте у підростаюче покоління українців.

Тому зараз, дякуючи Вам за Вашу працю, я також закликаю разом творити кращий завтрашній день нашої громади й усієї України.

Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, терпіння, мудрості, цікавих творчих ідей, сімейного благополуччя та мирного неба. А також, любові та пошани від ваших учнів.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО