Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Відбулася 25 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 28.09.2020 15:52
Кількість переглядів: 585

25 вересня 2020 року за головування Олександра Василенка відбулася 25 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 16.09.2020 № 01-10/74.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник селищного голови Микола Турчин, в.о. старост, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому селищної ради, спеціалісти І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету селищної ради, громадські активісти.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Лукашенко Валентина повідомила, що керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.14, 23, 72 Бюджетного кодексу України, у зв’язку з проведенням місцевих виборів, необхідно прийняти рішення «Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконкому селищної ради Кусков Віталій поінформував депутатів про безоплатне прийняття Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради. Він пояснив, що Чорнухинська селищна рада зверталася з клопотанням до Чорнухинської районної ради щодо безоплатної передачі музею. Чорнухинська районна рада клопотання задовольнила.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому селищної ради Лобко Лена ознайомила присутніх із проєктами рішень «Про порушення клопотання щодо передачі нежитлових приміщень зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради», «Про порушення клопотання щодо безоплатної передачі Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнухинської районної ради та майна зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради». Лобко Лена пояснила, що селищна рада звертається до районної ради з клопотанням щодо безоплатної передачі нежитлового приміщення (перша та друга черги поліклінічного відділення) за адресою: вул. Мележика, 2 смт. Чорнухи Чорнухинського району Полтавської області 37100 та стаціонарного відділення за адресою: вул. Мележика,14 смт. Чорнухи Чорнухинського району Полтавської області 37100 зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради. Також Чорнухинська селищна рада звертається до Чорнухинської районної ради з клопотанням щодо безоплатної передачі Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнухинської районної ради та майна зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради. До рішення сесії додається перелік закладів Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги». До переліку увійшли амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти, що знаходяться на території Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади. Ця передача потрібна для забезпечення населення належним медичним обслуговуванням, недопущення закриття закладів первинної ланки медицини.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради та засіданні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою. Депутатами обговорено та затверджено ряд інших питань. У ході цієї сесії також прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання двадцять п’ятої сесії сьомого скликання селищної ради пройшло злагоджено та організовано, адже прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь