Чорнушани відсвяткували День селища

Дата: 17.09.2020 16:32

17 вересня 2020 року у приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» відбулися урочистості з нагоди Дня селища Чорнухи. До присутніх односельців з вітальним словом звернувся селищний голова Олександр Василенко та подякував усім, хто своєю працею примножує і розбудовує свій рідний край.

Принагідно цього дня грамотами Чорнухинської селищної ради відзначили кращих представників установ та організацій селища. Відзначили кращих підприємців та вручили їм сертифікати, кожен на суму 2000 грн.

І вже за доброю традицією вітальні слова та подарунки адресували довгожителям селища, найстаршій та наймолодшій подружнім парам, господині зразкового подвір’я, найменшим громадянам селища.

Потому працівники та учасники художньої самодіяльності центру культури і дозвілля подарували присутнім цікаву концертну програму.

Гарним подарунком для мешканців та гостей селища цього дня став виступ самодіяльного духового оркестру «Чорнухи» у селищному парку.