Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Щодо ідентифікації тварин та деяких питань виплати державної соціальної допомоги

Дата: 01.09.2020 11:33
Кількість переглядів: 447

Шановні власники тварин, 24 липня 2020 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/632-2020-%D0%BF#Text), якою затверджується Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги.

Середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім’ї – це сума яка обчислюється шляхом ділення середньомісячного сукупного доходу (домогосподарства) на кількість членів сім’ї (домогосподарства).

Оскільки фізичні особи через потенційну можливість отримати житлові субсидії найчастіше не декларували свої доходи від продажу сільськогосподарських тварин, молока та іншої тваринницької продукції, Мінекономіки ініціювало внесення змін до зазначеної постанови, в результаті якої власник господарства має можливість зараховувати до середньомісячного сукупного доходу сім’ї лише 30 % доходу від реалізації продуктів тваринного походження (пункт 11 Постанови), це означає, оподатковувана вартість реалізованої тваринницької продукції зменшиться на 70 %, що дасть змогу особистим сільським господарствам потенційно отримати житлові субсидії та призведе до зниження податкового навантаження на фізичних осіб.

Тому вчасна ідентифікація і реєстрація тварин та отримання дозвільних ветеринарних документів на переміщення та забій тварин не матиме негативного впливу на отримання субсидій, а адміністративна відповідальність за порушення встановлених вимог щодо ідентифікації та реєстрації тварин, переміщення тварин без ідентифікаційних та ветеринарних документів значно вища за суму коштів зекономлених на субсидію.

Дані зміни надають можливість детінізувати обіг сільськогосподарських тварин у господарствах населення шляхом ідентифікації та реєстрації тварин, посилити контроль за безпечністю продукції тваринного походження за рахунок простежуваності переміщення тварин та підвищити рівень нагляду за епізотичною ситуацією в країні.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь