Соціальна підтримка домогосподарств, які займаються тваринництвом

Дата: 02.09.2020 10:33

Про соціальну підтримку домогосподарств,

які займаються тваринництвом

24 липня 2020 року набрала чинності  постанова КМУ №632 від 22.07.2020 року «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджено порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної допомоги та житлових субсидій, які, відповідно до законодавства, надаються залежно від сукупного доходу сім’ї.

Відповідно до п.11 Порядку доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмірі 30 відсотків від нарахованих сум.

Таким чином держава стимулює ідентифікацію та реєстрацію тварин, адже легалізація доходу від домашнього поголів’я дає право громадянам на отримання  усіх видів державної соціальної допомоги.

З Порядком визначення механізмів обчислення середньомісячного сукупного  доходу сімї (домогосподарства) для призначення усіх видів  соціальної допомоги та житлових субсидій можна ознайомитись за посиланням: