Вийшов серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 31.08.2020 15:38

За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної  правової допомоги у Полтавській області повідомляє     про   те,   що   вийшов    черговий електронний   варіант  щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».
У восьмому номері читайте:

• Новели виборчого законодавства, місцеві вибори 2020 -  як це буде?
  • Про порядок і підстави звернення громадян до суду при реалізації ними виборчих прав роз’яснює суддя Козельщинського районного суду Андрій Лизенко.
  • Про роботу ювенальної превенції УПД ГУНП в Полтавській області інформує Ірина Москаленко.
  • Актуальні зміни до процесуальних кодексів України та інших законів, у зв’язку з поширенням на території України пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.
  • Податковий номер на ID-картці має таку ж юридичну силу, як довідка платника податків.
  • Про відповідальність за наругу над державними символами за наругу над державними символами роз’яснюють фахівці системи БВПД.
  • Серед постійних рубрик – громадські та земельні радники, людина права, приклади успішного захисту.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»  можна ознайомитися за посиланням -  https://goo.su/1YNB

Посилання на сайт безоплатної правової допомоги

Приємного читання!