Виставка художньої світлини «Чорнухинщина і чорнушани»

Дата: 18.08.2020 13:27

За інформацією Сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

18 серпня 2020 року  в Галереї мистецтв відкрилася виставка художньої світлини «Чорнухинщина і чорнушани» присвячена Всесвітньому дню фотографії. Свої роботи на ній представили Алла Корсун, Анастасія Шацька Аліна Андрійченко, Сергій Цимбал, Богдан Дунаєвський та Юрій Бойко. Загалом на виставці представлено

Привітати наших фотографів з нагоди такої події завітали селищний голова Олександр Василенко, голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Ігор Шацький, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков. Вони подякували учасникам виставки за чудові фотороботи, побажали міцного здоров’я, творчого натхнення та нових здобутків.

Усіх, хто хоче теплих і щирих емоцій організатори виставки запрошують відвідати виставку та поглянути на цей світ очима фотомайстрів!

Завідувач сектору                                                                                             Віталій КУСКОВ