ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2020 08:31

Шановні жителі та гості Чорнухинської громади!

Щиро вітаю всіх вас із Днем Незалежності України!

29 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на об’єднання суспільства з метою розвитку і процвітання рідної Чорнухинської громади та всієї України.

Від щирого серця бажаю всім миру та злагоди, здоров’я та довголіття. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії і впевненості у власних силах і переконаннях!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО