Відбулось чергове навчання «Університету третього віку»

Дата: 01.07.2020 15:39

За інформацією Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради

26 червня 2020 року у Центрі надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради, на базі частини відділення денного перебування села Вороньки, відбулось чергове навчання «Університету третього віку». Лекцію провела Жаліло Любов Іванівна доктор біологічних наук, професор Кафедри управління охороною  суспільного здоров’я. Присутні літні люди дізнались багато цікавої та корисної інформації про підтримання нормальної роботи дихальної та імунної системи в сучасному світі з його викликами, правильне харчування в літньому віці, необхідність здорового способу життя та використання лікарських рослин у лікуванні та профілактиці хронічних захворювань.

Директор                                                                                          Наталія ШАЦЬКА