ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 23.06.2020 08:50

Шановні державні службовці!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання, у всі часи було почесним обов'язком. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань є і завжди бутуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів, успіхів у вашій важливій і відповідальній місії та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО