ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 09:48

Шановні жителі Чорнухинської громади!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цей день, далекого 41-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок нашої Батьківщини. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто віддав своє життя у боротьбі за перемогу.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО