Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 21.06.2020 08:00

Шановні медичні працівники!

Від щирого серця вітаю усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, із Днем медичного працівника! Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на Ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю на благо людей, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку Ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність і самопожертва заслуговують на глибоке визнання та вдячність.

Зичу всім медичним працівникам благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, й водночас високої місії, яку Ви несете в цьому світі. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та достатком до Ваших домівок.

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО