Здійсни «Тихий подвиг» заради здоров’я інших. Стань донором!

Дата: 15.06.2020 11:47

Друже, поділись своєю кров’ю з тими хто її потребує. Адже її дуже очікують пацієнти, лікування яких пов’язане з переливанням крові чи її компонентів. Для них зменшення донорів може означати втрату останньої надії на порятунок.

18.06.2020 о 9.00 в КНП «Чорнухинська РЛ» проводитиметься «День Донора». Всіх небайдужих жителів нашої громади запрошуємо долучитися до цієї події.

Наразі під час карантину кількість хворих, які потребують переливання компонентів донорської крові, не зменшилася. Та заготівля донорської крові станціями переливання крові зменшилася. Цьому в значній мірі «посприяли» карантинні заходи. Запаси компонентів крові вичерпуються та мають обмежений термін використання, тому донори потрібні завжди!

Карантин – не перешкода для тих, хто дійсно хоче стати донором і допомогти тим, хто цього потребує.