Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

Працівники культури громади примножують творчі здобутки

Дата: 12.06.2020 15:49

За інформацією Сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Гармонійний, творчий розвиток особистості завжди займав чільне місце у роботі працівників галузі культури в громаді. Працюють у цьому напрямку культармійці і в умовах карантину.

Так, на початку червня, вихованці КЗ «Дитяча мистецька школа» Чорнухинської селищної ради під керівництвом викладачів школи Вікторії Даниленко і Тамари Янжули взяли участь у  дистанційному  Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Мій зірковий час» на якому показали свою виконавську майстерність та отримали дипломи лауреатів I та II премій.

Поруч з цим учні по класу бандури (викладач Вікторія Даниленко) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах та Відкритому конкурсі бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко і отримали дипломи I-III ступенів.

Приємно відзначити, що керівник танцювального колективу «Весна» Лідія Хижняк та викладач мистецької школи по класу бандури Вікторія Даниленко за участь у фестивалях-конкурсах отримали від Громадської організації «Фестивальний центр Super Star» медалі «За відданість справі».

Вітаємо наших працівників культури та вихованців з високими нагородами. Вагомих Вам творчих здобутків.

Завідувач сектору                                                                                             Віталій КУСКОВ