Виставка живопису "Жінка і весна"

Дата: 05.06.2020 13:29

Відкрили виставку живопису «Жінка і весна»

05 червня 2020 року у галереї мистецтв Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди відбулось відкриття виставки живопису художниць Чорнухинської громади «Жінка і весна». У двох залах  галереї представлено 43 роботи наших мисткинь: Лідії Зуб – пейзажі, Ольги Розсохань – малюнок на склі, Наталії Трейтяк – олійний живопис, пастель, батик, акрил, Аліни Андрійченко – акварельний портрет.

Привітати наших чарівних художниць з нагоди такої події завітали заступник селищного голови Микола Турчин, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік, заступник голови райдержадміністрації Ігор Шацький, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков. Вони подякували мисткиням за чудові роботи, побажали міцного здоров’я,  творчого натхнення та нових здобутків.