День Пам'яті та Примирення, День Перемоги

Дата: 09.05.2020 11:22

09 травня 2020 року відбулося покладання квітів до Вічного вогню меморіалу "Скорботна мати" керівниками та посадовими особами Чорнухинського району.

Були присутні голова Чорнухинської селищної ради Василенко Олександр, голова Чорнухинської райдержадміністрації Самойлік Юрій, заступник голови Чорнухинської РДА Бибик Владислав, голова Чорнухинської районної ради Кривчун Надія та військовий комісар Чорнухинського районного військового комісаріату Лапін Ілля.

Після покладання квітів присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Присутні в промовах поздоровили жителів Чорнухинщини з 75 річницею Великої перемоги, віддали шану пам'яті загиблим і висловили сподівання на дотримання усіх зусиль щоб "Ніколи знову".