Подяка за надану благодійну допомогу

Дата: 04.05.2020 16:43

Чорнухинська селищна рада висловлює щиру подяку сільськогосподарським виробникам та підприємцям, які відкликнулися до нашого звернення про надання благодійної допомоги для боротьби з розповсюдженням вкрай небезпечної гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території громади, а також в цілях захисту медичних працівників, які наразі перебувають в епіцентрі епідемії: ТОВ «Райз Схід» – 20 тис. грн., СТОВ «Перемога» – 10 тис. грн., ПСП «Чонухи Агро» – 5 тис. грн., ФГ «Слобожанщина» – 5 тис. грн. За ці кошти були закуплені безконтактні термометри, респіратори, щитки, рукавички, захисні маски, які були передані в лікувальні заклади району. Також у вигляді натуральної допомоги Благодійним фондом «Баришівська зернова компанія» були закуплені засоби індивідуального захисту на суму 36 870 грн., придбанні ліки ТзОВ «Вест-Газ-Плюс» на суму 24 992 грн. 45 коп. ТОВ «Надія» придбало 100 м марлі, з яких Соколюк Л.А. пошила маски багаторазового використання.

Висловлюємо щиру вдячність від усіх жителів громади! Від усього серця, бажаємо здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.