Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

МОЗ рекомендувало закрити кладовища для відвідування в поминальні дні

Дата: 23.04.2020 16:12

Головний державний санітарний лікар України 21 квітня 2020 року підписав постанову №11 щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні.

З урахуванням численних порушень санітарних та протиепідемічних заходів і правил відповідно до інформації, наданої Нацполіцією, рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, для протидії поширенню COVID-19 у місцях перебування масового скупчення людей закрити для відвідування кладовища.

Виняток становлять випадки поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб і забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.